برترین‌ها: کبد یکی از اندام‌های مهم بدن است و طیف وسیعی از عملکرد‌ها را بر عهده دارد. از اعمال کبد می‌توان به پالایش و ذخیره سازی خون، ذخیره و متابولیسم کربوهیدرات ها، پروتئین ها، چربی ها، هورمون‌ها و مواد شیمیایی خارجی، تولید صفرا، ذخیره سازی ویتامین‌ها و آهن و همچنین تولید فاکتور‌های انعقادی اشاره کرد.

گیاه آرتیشو یا کنگر فرنگی با نام علمی Cynara scolymus دارای ترکیبات شیمیایی شناخته شده جهت حفظ سلامت کبد و ترمیم سلول‌های کبدی به شمار می‌رود. این گیاه غنی از ترکیبات آنتی اکسیدان بوده که با حذف رادیکال‌های آزاد و ممانعت از اکسیداسیون و تجمع چربی‌ها در سلول‌های کبدی باعث حفاظت این عضو در برابر بیماری هایی، چون کبد چرب خواهد شد.

کبد چرب یک واژه کلی برای اشاره به جمع شدن چربی در کبد است. وجود چربی در کبد طبیعی است، اما اگر میزان آن بیشتر از ۵ تا ۱۰ درصد وزن کل کبد شود فرد به بیماری کبد چرب دچار شده است. چاقی، دیابت و ژنتیک از عوامل مستعدکننده فرد برای ابتلا به این بیماری هستند. این بیماری قابل کنترل می‌باشد، اما در صورتیکه جدی گرفته نشود عوارض جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت.

شرکت داروسازی دینه ایران با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه تولید دارو‌های گیاهی، گیاه کنگر فرنگی را در مزارع اختصاصی خود پرورش و از عصاره آن قرص سینارکول را تهیه نموده است. قرص سینارکول از بهترین دارو‌های ممانعت کننده از سیر پیشرفت کبد چرب به سمت فیبروز کبدی و در نهایت سیروز کبدی می‌باشد.

کبد چرب شایع‌ترین بیماری روز و راه‌های مقابله با آن

این قرص علاوه بر عصاره آرتیشو، حاوی زردچوبه است که با دارا بودن اثرات بسیار قوی آنتی اکسیدانی، در رفع اختلالات صفراوی و کبدی نیز کاربرد دارد. قرص سینارکول را جهت کاهش کلسترول خون، سوء هاضمه، نفخ و احساس سنگینی بعداز خوردن غذا نیز می‌توان تجویز نمود. خاصیت صفراآور قرص سینارکول باعث رفع احساس سنگینی و سوء هاضمه بعد از خوردن غذا خواهد شد.

همچنین نتایج مطالعات علمی حاکی از آن است که عصاره آرتیشو باعث کنترل علائم در سندرم روده تحریک پذیر (IBS) و بهبود کیفیت زندگی افراد مبتلا می‌شود. قرص سینارکول می‌تواند در بهبود برخی جوش‌های پوستی، ریزش مو و حساسیت‌های با منشا کبدی موثر باشد. با توجه به اینکه در دنیای صنعتی امروز انواع سموم از طریق آب و مواد آلوده و همچنین تغذیه نامناسب وارد بدن شده و منجر به آسیب کبد می‌شود لذا توصیه ما به شما استفاده از قرص سینارکول جهت حفظ سلامت کبدتان می‌باشد.

قرص گیاهی سینارکول

  • کنترل کبـد چرب
  • تقویت وبهبود عملکرد کبـد
  • کاهش کلسترول
  • رفع سوء هاضمه

قابل تهیه در کلیه داروخانه‌های کشور

www.dinehiran.ir

info@dinehiran.ir

صدای مشتری: ۰۲۱۶۱۰۱۸ داخلی ۳


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Home
Account
shop
Cart
Search