eMolecules، Inc.، یک پلت فرم جستجو و تحقق ترکیبات شیمیایی پیشرو در صنعت برای تحقیقات شیمی کشف اولیه، امروز خرید Specs Compound Handling BV («Specs») را اعلام کرد.

Specs خدمات مدیریت ترکیبات شیمیایی را به صنعت علوم زیستی، به‌ویژه در بخش‌های دارویی، بیوتکنولوژی و دانشگاهی اروپا، زمان رانندگی و کارایی هزینه برای برنامه‌های غربالگری کاندیدای دارویی در مقیاس بزرگ ارائه می‌کند.

Specs که مقر آن در هلند است، بیش از 35 سال فعالیت تجاری و شیمیایی در اروپا و ایالات متحده آمریکا و عملیات تجاری در آسیا دارد. این اکتساب به طور استراتژیک ردپای جغرافیایی قابلیت‌های قالب‌بندی و مدیریت ترکیبات eMolecules را گسترش می‌دهد.

دکتر Niko Gubernator، مدیر عامل و رئیس eMolecules گفت: “استقبال از تیم بسیار معتبر و با استعداد Specs در eMolecules، نقطه عطف و فرصتی بزرگ برای شرکت ها و مشتریان ما است.” “ما از چشم انداز تعمیق روابط خود با سازمان های تحقیقاتی که نیاز به یک شریک واقعاً جهانی و سرتاسر برای حمایت از تهیه و مدیریت ترکیبات کارآمد در گروه های شیمی توزیع شده در منطقه را ابراز کرده اند، هیجان زده هستیم.”

دکتر Gubernator همچنین خاطرنشان کرد: “این اکتساب باعث تسریع چشم انداز eMolecules در ارائه قابلیت های در سطح جهانی می شود که از تبدیل سریع مواد شیمیایی به دانش پشتیبانی می کند. eMolecules و Specs هدف مشترکی دارند که شیمیدانان را قادر می‌سازد تا بر فعالیت‌های با بالاترین ارزش تمرکز کنند و ناکارآمدی‌های مرتبط با کشف دارو را کاهش دهند و در نتیجه بازده عملیاتی ملموسی برای مشتریان ما به همراه داشته باشد.

دکتر یوهان تیهویس، مدیر عامل Specs، گفت: “ما از پیوستن نیروها به eMolecules هیجان زده هستیم و معتقدیم که ترکیب دو تیم ما ارزش ما را برای جامعه تحقیقاتی کشف دارو افزایش می دهد. مشتریان Specs از پشتیبانی دستکش سفیدی که ما ارائه می‌کنیم، به‌ویژه برای کسانی که در اروپا فعالیت‌های شیمی مهمی دارند، بسیار قدردانی می‌کنند. ما خوشحالیم که آنها از تخصص eMolecules در تدارکات جهانی مواد شیمیایی و گسترش خدمات قالب‌بندی مجدد و مدیریت موجودی در ایالات متحده از طریق امکانات ما بهره خواهند برد.

سرمایه گذاران فعلی eMolecules، از جمله Avista Capital Partners، از این معامله حمایت کردند.

مخاطب

برای سوال یا اطلاعات بیشتر در مورد این معامله لطفا با:

جف دسروچس، معاون توسعه شرکتی، eMolecules
[email protected]

منبع : news medical

دیدگاهتان را بنویسید

Home
Account
shop
0
back
سبد خرید0
There are no products in the cart!
دریافت پیش فاکتور