چاپ زیستی سه بعدی رشد سریعی را تجربه می کند زیرا این فناوری همچنان در حال تکامل است. محققان دانشگاهی و سازمان‌های تجاری از این فناوری برای طیف وسیعی از کاربردها از جمله مهندسی بافت، پزشکی احیاکننده، کشف دارو، پزشکی شخصی و موارد دیگر استفاده می‌کنند. مطمئناً این مورد در استرالیا است و AXT، که در حال حاضر به خوبی در این زمینه جا افتاده اند، خوشحال هستند که اعلام کنند با همکاری با CELLINK در حال تقویت موقعیت خود هستند.

اعتبار تصویر: AXT/CELLINK

CELLINK پیشرو در چاپ زیستی سه بعدی با طیف وسیعی از چاپگرهای زیستی سبک و مبتنی بر اکستروژن است. امروزه CELLINK دارای بیش از 1600 نصب (از جمله چندین مورد در استرالیا) در بیش از 60 کشور است و در بیش از 1200 نشریه برجسته شده است. مجموعه پرینترهای زیستی آنها توسط طیفی از جوهرهای زیستی پشتیبانی می‌شود که به محققان اجازه می‌دهد محدودیت‌های تحقیقات پزشکی را افزایش دهند.

خط تولید CELLINK توسط BIONOVA X، یک سیستم با توان بالا با فناوری پردازش نور دیجیتال (DLP) که امکان چاپ ساختارهای پیچیده با وضوح بالا را با سرعت بالا فراهم می‌کند، سرلوحه آن است. چاپگر زیستی LUMEN X DLP دقت و تطبیق پذیری را به کاربران ارائه می دهد. برای محققانی که به دنبال چاپگرهای زیستی مبتنی بر اکستروژن هستند، سری BIO X مدولار امکان چاپ همزمان با استفاده از حداکثر شش جوهر زیستی را می‌دهد. پرینترهای زیستی اکستروژن محبوب INKREDIBLE محدوده خود را با قیمت مقرون به صرفه تکمیل می کنند.

ریچارد ترت، مدیر عامل AXT، اظهار داشت: «استرالیا دارای یک جامعه تحقیقاتی زیست پزشکی در حال رشد و پر جنب و جوش است و چاپ زیستی کلیدی است که فناوری را قادر می سازد به سرعت از تحقیقات نظری به راه حل های کاربردی حرکت کند. ما در حال حاضر فناوری‌های پیشرو در چاپ تک سلولی و بیومواد داریم، همکاری با CELLINK برای گسترش ارائه چاپ زیستی ما آنقدر منطقی بود که فرصت کار با آنها را پیدا کردیم.

توموکو بایلوند، رئیس بخش فروش – APAC گفت: “ما در حال تجربه رشد سریع در پذیرش چاپ زیستی در سراسر جهان هستیم. ما نتوانستیم به اندازه کافی از بازار استرالیا از خارج حمایت کنیم و برای ما منطقی بود که با AXT محلی که قبلاً در این زمینه تثبیت شده اند، شریک شویم.

با اضافه شدن چاپگرهای زیستی CELLINK به مجموعه خود، AXT اکنون تامین کننده برتر چاپگرهای زیستی در استرالیا و نیوزیلند است. برای جزئیات بیشتر در مورد نمونه کارها چاپ زیستی AXT، از جمله خطوط تولید جدید CELLINK، لطفاً به https://www.axt.com.au/segments/lifesciences-bioprinting/ مراجعه کنید.

منبع : news medical

دیدگاهتان را بنویسید

Home
Account
shop
0
back
سبد خرید0
There are no products in the cart!
دریافت پیش فاکتور